Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-01-18 19:19:22

bmartunia

Dobry użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 36
Punktów :   

Ksiązki ;D

hejjj to znowu ja ;D;D bmartunia^^ Tu porozmawiamy o książkach. Nasza klasa a w szczególności dziewczyny kochają czytać najczęściej są to książk iprzygodowe a nie LEKTURY ;D piszcie tu jakie książki warto polecić swoim znajomym ;D

Ja bardzo lubię cyztać książki przygodowe. Teraz czytam W Pustyni i w Puszczy ;d hm.. jestem w środku książki i nawet, nawet zaczyna mi isę podobać ;D najlepsza laktura jaką dotąd przeczytałam jest ,,Chłopcy wz Placu Broni" Boskaa i ciekawa książka ;D rozpłakałam sie na koniec =)) hehe.. szczególik ;D
- 7 tomów opowieści z Narni sa boskie w ferie zamierzam przeczytać te siedem toomików ;D 


hm.. jak przypomnę to napisze ;D

PS. sorry za literówki i za maleńkie błędziki ;d

Offline

 

#2 2008-01-18 20:44:13

zusiaQ

Moderator

Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: Ksiązki ;D

Hmmm !A ja najbardziej lubiłam Też "Chłopców z Placu Broni " )  A no i  lubiłam "Tajemniczy ogród" A no i "Wszystkie tomy "Hani Humorek" aa .. ii Smrodka  i Koszmarnego Karolka )

Offline

 

#3 2008-01-18 20:46:09

bmartunia

Dobry użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 36
Punktów :   

Re: Ksiązki ;D

hehe nio tez są boskie ;D mam jeden tom hani... a reszte z biblioteki czytałam ;D dla mnei ładnyfilm był tajemniczego ogrodu

Offline

 

#4 2008-01-19 14:45:13

Shanti

Administrator

11700236
Call me!
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 111
WWW

Re: Ksiązki ;D

Blokuje ten temat. To powinno się znaleźć w Zainteresowaniach. Nie daję ujemnych - każdy się może pomylić. Ale najpierw przemyślcie gdzie to się powinno znaleźć, ok?


http://fashionstyle.pl/_img/user/5k5d3.jpg
A jednak się koFFam (moje zdjęcie tu jest) xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mfdex.pun.pl www.klimatyzacje.pun.pl www.fifaturki.pun.pl www.rosiakforum.pun.pl www.125dys.pun.pl